Vážení spoluobčania, voľby do obecných zastupiteľstiev a voľby starostov obcí boli vyhlásené predsedom Národnej rady SR, Pavlom Paškom, na 15. novembra 2014. Týmto oznamujem svoju kandidatúru na starostu v obci Stráňavy. Volieb sa zúčastním ako nezávislý kandidát.

Prečo som sa rozhodol kandidovať?

Som presvedčený, že obec sa dá riadiť novým, otvorenejším a modernejším spôsobom. Mojím cieľom je, aby občania začali vnímať vzťah občan - volený zástupca na celkom novej úrovni. Občiansku spoluúčasť, osobnú angažovanosť každého, kto má čo povedať, záujem o veci verejné považujem za jedinú možnosť, ako zabezpečiť transparentné riadenie obce. Len spoločným úsilím dokážeme posunúť obec dopredu.

Mojím prvoradým záujmom bude zabezpečenie rovnakých podmienok na prístup ku informáciám, využívanie obecných prostriedkov, vyvíjanie záujmovej činnosti pre všetkých a to bez ohľadu na rodinné, osobné, obchodné, alebo iné záujmy.

Medzi praktické kroky, ktorým prikladám najväčšiu dôležitosť patria hlavne rozvoj turistického ruchu a občianska vybavenosť. 

Celý program si môžete prečítať TU.

FacebookYoutubeTwitter

Práve tu je 17 návštevníkov a žiadni členovia on-line