Stránka www.tomaskopriva.sk vznikla ako moderná podporná platforma na prezentáciu môjho volebného programu, mojich názorov na rôzne témy dotýkajúce sa hlavne obce, ale aj udalostí na Slovensku či vo svete, rovnako tiež ako priestor pre komunikáciu s občanmi, priestor pre zdieľanie dobrých nápadov.

Pravidelne budem pridávať nové články, kde sa vám okrem názorov budem snažiť predstaviť aj svoje aktivity. Budem veľmi rád, ak sa v čo najväčšej miere zapojíte do diskusií pod článkami, pretože len na základe vzájomnej konfrontácie názorov sa môžu veci posunúť dopredu.

V pravom hornom rohu stránky nájdete prihlasovací a registračný formulár. Registrácia vám umožní jednoduchšie pridávanie komentárov a rovnako môžete dostávať informačné e-maily. Po vyplnení registračného formulára vám bude zaslaný e-mail s aktivačným linkom. Po kliknutí na link bude váš účet aktívny.

Pod každým článkom nájdete tlačítka na zdieľanie na sociálnych sieťach a v spodnej časti stránok nájdete tlačítka mojich sociálnych kanálov na facebook, youtube a twitter. Obsah bude priebežne dopĺňaný.

Želám príjemné prezeranie stránky.

FacebookYoutubeTwitter

Práve tu je 24 návštevníkov a žiadni členovia on-line