Je povinnosťou každého človeka ochraňovať zdravé a normálne hodnoty, na ktorých stojí naša spoločnosť a civilizácia. Tak ako som podporil zbieraním podpisov petíciu za Referendum o ochrane rodiny, tak aj v budúcnosti urobím všetko preto, aby hodnoty tradičnej rodiny ostali zachované. Nikdy nesmieme dovoliť, aby zdravé a prospešné bolo nahradené chorým a rozkladajúcim. A preto svojím podpisom podporujem vyhlásenie projektu "Pomôžem rodine".

Za projektom stojí Aliancia za rodinu. Z ich stránky citujem: "Aliancia za rodinu je občianska iniciatíva organizácií a jednotlivcov, ktorá vznikla v decembri 2013 na podporu hodnôt manželstva a rodiny. Neviaže sa na žiadnu ideológiu, vierovyznanie či politickú stranu a je otvorená pre všetky organizácie, jednotlivcov, skupiny, inštitúcie, spoločenstvá či iné zoskupenia občanov, ktoré sa stotožňujú s vyhlásením Aliancie".

Vnímajúc nezdravé a agresívne snahy o účelové rozbíjanie tradičných spoločenských štruktúr a morálnych hodnôt sa v plnej miere stotožňujem s cieľmi Aliancie za rodinu. Spolu so svojimi kolegami som rád podporil aj petíciu za Referendum o ochrane rodiny, kde sa podarilo vyzbierať vyše 400 000 podpisov. S rozhorčením však sledujem postoj prezidenta Kisku, ktorý napriek prísľubu o vyhlásení referenda na deň komunálnych volieb, ktorý dal pred prezidentskými voľbami, tento sľub nedodržal a referendum dal na preskúmanie ústavnému súdu. Ten však rozhodol, že jedna z najdôležitejších otázok referenda je protiústavná.

Konkrétne sa jedná o otázku: "Súhlasíte s tým, aby žiadnemu inému spolužitiu osôb okrem manželstva nebola priznaná osobitná ochrana, práva a povinnosti, ktoré sú právnymi normami k 1. 3. 2014 priznané iba manželstvu a manželom (najmä uznanie, registrácia či evidovanie ako životného spoločenstva pred verejnou autoritou, možnosť osvojenia dieťaťa druhým manželom rodiča)?"

Opäť ďalší z dôkazov, že politické špičky a celý štátny aparát nereprezentuje záujmy väčšiny, ale plne podlieha malej, avšak mocnej homoloby, rôznym mimovládnym organizáciám plateným zo zahraničia a tlaku Európskej únie.

Slovensko je krajina s tradičnými hodnotami, tradičnou a silnou morálkou a takou aj ostane, bez ohľadu na agresívne presadzovanie dekadentných "pokrokových" prúdov z rúk narušených sociálnych experimentátorov.

Celé znenie vyhlásenia "Pomôžem rodine".

Referendum o ochrane rodiny.

 

 

FacebookYoutubeTwitter

Práve tu je 23 návštevníkov a žiadni členovia on-line